Blog

Wanny z hydromasażem jacuzzi

Wanny Jacuzzi to doskonały pomysł na relaks, możemy wybrać wanny zewnętrzne oraz wewnętrzne o różnych kształtach oraz wielkości.

Jacuzzi to firma, producent wanien z hydromasażem, której nazwa jest obecnie synonimem wanny z bąbelkami. Jacuzzi to możliwość stworzenia mini spa w naszym domu, możemy wybierać modele ogrodowe, które doskonale sprawdzą się w okresie letnim.

Wanny z hydromasażem jacuzzi

Jak działają wanny z hydromasażem jacuzzi?

Wanny posiadają dysze, przez które przechodzi powietrze, tworząc strumień wody, który będzie masował nasze ciało. Dzięki temu możemy lepiej się zrelaksować, obecnie nowoczesne wanny posiadają możliwość ustawienia kierunku dyszy oraz mocy. Wanna tego typu może być bardzo dobrym pomysłem w naszym ogrodzie. Firmy, które zajmują się sprzedażą wanien mogą zaoferować także montaż. Należy zadbać o dopływ oraz odpływ wody, doprowadzić energię elektryczną do naszej wanny. Specjaliści mogą określić w jakim miejscu najlepiej będzie umiejscowić wannę, doradzą także model oraz wielkość wanny. Często możemy spotkać mniejsze wanny dwu lub czteroosobowe, dostępne są także większe modele z dla sześciu osób.

Jacuzzi to nazwa jednego z producentów wanien do hydromasażu, technologia została opracowana jeszcze w latach 50-tych XX wieku. Początkowo miały być to wanny służące do rehabilitacji, szybko okazało się, że istnieje na rynku zapotrzebowanie na wanny służące do relaksu. Obecnie technologia pozwala na zastosowanie wielu nowoczesnych rozwiązań takich jak sterowanie za pomocą panelu dotykowego, ustalanie siły natrysków. Jeżeli chcemy zastosować wannę na zewnątrz powinniśmy pamiętać także o zabezpieczeniu, możemy wybrać specjalne pokrowce, które zabezpieczą przed liśćmi, owadami, które mogą dostać się do wanny. Wanny Jacuzzi posiadają systemy filtrów, które dbają o wodę, znajdują się tam także pompy. Dlatego należy podczas montażu zwrócić uwagę na dostęp do serwisowania, wymiany czy też czyszczenia filtrów.

Dostępne są wanny z hydromasażem jacuzzi całoroczne, modele, które możemy zastosować w ogrodzie czy też na tarasie. Mniejsze modele zmieszczą się w naszej łazience czy też salonie. Wybór obecnie jest bardzo szeroki, dzięki czemu z pewnością znajdziemy wannę, która będzie odpowiadała naszym potrzebom.