Biznes

W sprzedaży znajdziemy balustrady wykonane z różnorodnych materiałów

Balustrady są powszechnie używane na klatkach schodowych i balkonach dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Dawniej wykonane były zazwyczaj z kamienia, w dzisiejszych czasach balustrady mogą być wykonane z metali ciętych laserowo, szkła, drewna lub stali nierdzewnej, co daje większą swobodę projektowania.

W sprzedaży znajdziemy balustrady wykonane z różnorodnych materiałów

Balustrady całoszklane można zainstalować w dowolnym miejscu

Balustrady to zarówno uzupełnienie projektu, jak i zabezpieczenie. Mogą również oferować dodatkowe wsparcie w postaci wygodnej poręczy. Szeroka gama materiałów, które można zastosować do tych elementów konstrukcyjnych, oznacza, że stają się one również ważnym produktem stosowanym w wielu różnych projektach budowlanych, takich jak schody, krawędzie podłóg antresoli, mosty, balkony, chodniki i atria. Balustrady wycinane laserowo balustrady wycinane laserowo zapewniają najbardziej twórczą swobodę w projektowaniu. Producenci mogą wykonać dowolny wzór na balustradach, obok tradycyjnych wzorów pasujących do wystroju twojej posesji.

Balustrady ze stali nierdzewnej stały się jednym z najpopularniejszych rodzajów balustrad stosowanych w budownictwie. Dają poczucie luksusowego wystroju wnętrza, a jednocześnie są łatwe w utrzymaniu i wymagają minimalnego czyszczenia i niewielkiej konserwacji. Balustrady całoszklane oferują wyjątkową korzyść polegającą na swobodnym przepuszczaniu naturalnego światła w pomieszczeniu. Możemy wybrać panel balustrady szklanej ze strukturalnego szkła laminowanego, co pozwala nam ograniczyć grubość szkła do minimum. Z pewnością tego typu balustrady szklane sprawdzają się doskonale wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie.

Użycie szkła jako głównego materiału w balustradzie daje szansę na przepływ jak najbardziej naturalnego światła. Daje to złudzenie większej przestrzeni w całej nieruchomości, a jednocześnie balustrady całoszklane są łatwe do czyszczenia i mają długą żywotność, co sprawia, że szkło jest dobrym wyborem dla wszystkich właścicieli nieruchomości zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych.